• Wycieczka do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie

•    12 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy 8d wspólnie z wychowawcą udali się na wycieczkę do  Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie. Na początku nasi uczniowie zwiedzili Szkołę Branżową I Stopnia im. kpt. Stefana Pogonowskiego, a następnie przeszli na halę produkcyjną, gdzie zapoznali się z różnymi etapami procesu technologicznego w branży stolarskiej. Naszym przewodnikiem był Pan Andrzej Dziedzic, znakomity fachowiec i długoletni kierownik praktyk uczniowskich w ZDZ w Radzyminie.

Na zakończenie spotkania wręczyliśmy niezwykle gościnnym gospodarzom stroik wielkanocny i złożyliśmy życzenia świąteczne od całej społeczności szkolnej „Stalowej Jedynki”.

Opracowanie: Władysław Kolatorski