• Europejski Dzień Sportu Szkolnego
     • Europejski Dzień Sportu Szkolnego

     • 30 września nasza szkoła po raz pierwszy obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day - ESSD). To wielkie, międzynarodowe święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet Ameryki Połzudniowej, Afryki i Azji! W poprzedniej edycji ESSD wzięły udział blisko 2 mln uczniów z blisko 4 tys. szkół w 38 krajach na całym świecie!

      ESSD zachęca do wspólnego spędzania czasu na zabawie, przy jednoczesnej promocji aktywności fizycznej. Nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego, ale także w salach lekcyjnych.

      Więcej w artykule tygodnika regionalnego KURIER W >>>>> KW_nr_36_str.14_1_1.pdf

      CERTYFIKAT >>>>> Certyfikat_4.pdf

      Koordynator: Marzena Marchel

    • I miejsce w rejonowych zawodach sportowych w piłce nożnej
     • I miejsce w rejonowych zawodach sportowych w piłce nożnej

     • Reprezentacja chłopców wywalczyła I miejsce w rejonowych zawodach sportowych w piłce nożnej, uzyskując tym samym awans do finałów powiatowych.

      We wtorek  27 września w Markach odbyły się finały rejonowe w piłce nożnej chłopców, w których wzięły udział trzy najlepsze szkoły rejonu Marki-Radzymin-Dąbrówka  wyłonione w rozgrywkach gminnych. Nasza szkoła wygrała oba spotkania zajmując tym samym pierwsze miejsce.

      W drodze eliminacji w rozgrywkach gminnych, nasi uczniowie zajęli również I miejsce, wygrywając wszystkie swoje spotkania.

      Szkołę reprezentowali: Norbert Gzowski, Damian Myśliwiec, Szymon Makowski, Adam Szczypiń, Kaczmarski Hubert, Patryk Kulesza, Szymon Kuczyński, Dominik Kita, Ruszkowski Mateusz,  Perepecha Hlib, Savchenko IlI a.

      Opiekun: Arkadiusz Kostrzębski

    • Konkurs wiedzy o historii i działalności OSP Radzymin
     • Konkurs wiedzy o historii i działalności OSP Radzymin

     • Drodzy Uczniowie klas VI – VIII z okazji jubileuszu 120 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie wiedzy o historii i działalności  OSP Radzymin "Radzymińska Straż Pożarna Od 120 lat uczy, bawi, wychowuje.” Konkurs odbędzie się w pierwszych dniach listopada 2022 roku. Zapraszamy, nagrody czekają…

      Koło Historyczne ,,Wiarus”

      Koordynatorzy konkursu: Weronika Lewandowska i Grzegorz Jelen

      Materiały:  Kalendarium OSP Radzymin >>>> KALENDARIUM_OSP_RADZYMIN_1902-2022.pdf

    • Wycieczka do Wilanowa
     • Wycieczka do Wilanowa

     • Dnia 26 września 2022 roku klasy 2a i 3d wzięły udział w wycieczce do Pałacu w Wilanowie. Dzieci uczestniczyły w plenerowych warsztatach przyrodniczych pt. „Tajemniczy ogród” oraz w warsztatach historycznych „Z wizytą u króla”. Dzieci podczas warsztatów przyrodniczych, w trakcie których uczestniczyły w grze terenowej dowiedziały się, jakie tajemnice skrywa  ogród. Wyposażeni w mapy uczniowie  poszukiwali przyrodniczych skarbów pochodzących z  ogrodu Jana III Sobieskiego i jego żony. W czasie warsztatów historycznych dzieci dowiedziały się  kim był Jan III Sobieski, w co się ubierał, jak żył. Przewodnik zademonstrował z pomocą jednego z naszych uczniów jak ubierano króla. Uczniowie zwiedzali komnaty. Poznali wiele ciekawostek na temat pałacu m.in. dowiedzieli się dlaczego król i królowa przyjmowali gości w swoich własnych sypialniach.  Dla dzieci była to fascynująca przygoda.

      Opracowanie: Marzena Marchel

    • 83. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego
     • 83. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

     • W sobotę 24 września 2022 r. delegacja szkoły w asyście Pocztu Sztandarowego uczestniczyła   w uroczystości z okazji 83. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, która odbyła się na Cmentarzu Poległych w Radzyminie. W środę 27 września 1939 roku w oblężonej przez Niemców Warszawie gen. Michał Tokarzewski-Karaszewicz utworzył wraz z grupą oficerów WP Służbę Zwycięstwu Polski – konspiracyjną organizację wojskową, mającą kontynuować walkę przeciwko obu okupantom. 13 listopada 1939 roku premier rządu RP na uchodźstwie gen. Władysław Sikorski powołał Związek Walki Zbrojnej. 14 lutego 1942 roku gen. Sikorski przekształcił ZWZ w Armię Krajową. Najważniejszym celem AK było prowadzenie walki z Niemcami oraz przygotowywanie kadr i sformowanie jednostek wojskowych w celu wywołania powstania przeciw okupantowi. W ramach pionu cywilnego podziemnego państwa zajmowano się m.in. stanowieniem i egzekucją prawa oraz edukacją obywateli.  Tajne struktury podporządkowane rządowi emigracyjnemu nazywano po wojnie Polskim Państwem Podziemnym. Drugiego takiego państwa nie było w całej Europie. Polskie Państwo Podziemne było wspólnym dziełem setek tysięcy ryzykujących życiem Polaków.  Podczas uroczystości Krzyżem Służby Niepodległości odznaczony został nauczyciel naszej szkoły p. Władysław kolatorski . Gratulujemy. Minutą ciszy i złożeniem wiązanki kwiatów  uczciliśmy Bohaterów tamtych dni

      Niech pamięć o Ich czynach nigdy nie zaginie.

      Koło Historyczne "Wiarus”

    • Wycieczka do Teatru Polskiego
     • Wycieczka do Teatru Polskiego

     • W piątek, 23 września 2022 roku uczniowie klas 7a i 7c wraz w opiekunami udali się do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Awantura w Chioggi”. Nasza szkoła wzięła udział w programie „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, w ramach którego zakupiono bilety w cenie 1zł.

      Obejrzana przez nas komedia w doskonały sposób diagnozuje ludzkie wady i zalety. Społeczność maleńkiej włoskiej miejscowości żyje w zgodzie z rytmem natury. Tę pozorną sielankę przerywają jednak kłótnie wszczynane z banalnych powodów. Zarzewiem awantury staje się plotka – ot, niepozorne słowo, wypowiedziane w najmniej odpowiednim momencie. Z tego powodu zrywane są wcześniej ustalone mariaże. Dochodzi nawet do bójek między kobietami. Na szczęście z pomocą przychodzi pomocnik sędziego, który umiejętnie sterując ludzkimi poczynaniami doprowadza do zgody między mieszkańcami.

      Sztuka osiemnastowiecznego weneckiego twórcy Carlo Goldoniego została wyreżyserowana przez Edwarda Wojtaszka.

      Postacią, która wzbudziła największą sympatię był bez wątpienia pan Fortunato (w tej roli znakomity Szymon Kuśmider), którego wypowiedzi w gwarze chioggiańskiej wywoływały salwy śmiechu na widowni.

      Niewątpliwym atutem spektaklu były wspaniałe dekoracje i kostiumy, dzięki którym mogliśmy przenieść się w realia osiemnastego wieku.  

      W atmosferę  nadmorskiego miasteczka pozwoliły wczuć się pieczołowicie przygotowane projekcje multimedialne. Przedstawiały one widok dna morza oraz przystań w Chioggi wieczorem. Bez wątpienia jednak największe wrażenie na widzach wywołała łódź naturalnych rozmiarów, którą bohaterowie... wpłynęli na scenę!

      Wizyta w teatrze jest zawsze niezapomnianym przeżyciem. Tak było i w tym wypadku. Uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni i jeszcze długo wspominali najśmieszniejsze sytuacje z przedstawienia.

      Uczniowie klasy 7a i 7c

      foto: K. Jóźwiak/e-teatr.pl

    • Akcja "Szkoły pełne talentów"
     • Akcja "Szkoły pełne talentów"

     •  Nasza Szkoła przystąpiła do akcji „Szkoły Pełne Talentów” organizowanej przez sklepy Lidl.

      Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możecie wesprzeć naszą Szkołę Podstawową nr1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie!

      Jak to zrobić?

      1. Zrób zakupy za min. 50 zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc,
      2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA,
      3. Przekaż TALENCIAKA naszej szkole.

      Jak przekazać TALENCIAKA naszej szkole? Trzy sposoby:

      1. Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole. My zajmiemy się rejestracją kuponu.
      2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA.
      3. Wejdź na stronę >>>  https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500008231 i tam przepisz kod ręcznie.

      Każdy TALENCIAK to dodatkowa szansa dla szkoły w loterii. A do wygrania atrakcyjne nagrody!

      Dziękujemy za wsparcie!

    • JESTEŚMY BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM
     • JESTEŚMY BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM

     • W minionym tygodniu uczniowie z klasy Ib z zainteresowaniem zdobywali wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu ulicznym.

      Pierwszoklasiści przeprowadzili mnóstwo ciekawych rozmów, zadawali pytania, a także dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Utrwalili zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, poznali najważniejsze znaki drogowe oraz numery telefonów alarmowych. Uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drogach, wykonali piękne prace plastyczne, śpiewali piosenkę pt. Znaki drogowe oraz wybrali się na spacer ulicami miasta w celu przećwiczenia bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszyscy uczniowie z klasy I b udowodnili, że są wzorowymi uczestnikami ruchu drogowego.

      Opracowała: Justyna Zborowska

    • Konsultacje dla uczniów i rodziców
     • Konsultacje dla uczniów i rodziców

     • Od 19 września 2022r. nauczyciele pełnią w szkole dyżury, w trakcie których rodzice mogą uzyskać informacje o postępach w nauce swoich dzieci, a uczniowie przyjść na konsultacje edukacyjne.

      Harmonogram "dostępności” nauczycieli będzie aktualizowany na bieżąco. Podane godziny dostępności obowiązują od 19 września 2022 r.

      Dla zapewnienia bezpieczeństwa nauczycieli i uczniów lub rodziców w czasie konsultacji (w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19) należy:
      1.    Umówić się na konsultacje z nauczycielem przez dziennik Librus.
      2.    Potwierdzić swoje spotkanie.
      3.    Przybyć na spotkanie na ściśle umówioną godzinę, aby zapobiec spotkaniom z innymi uczniami, rodzicami.
      4.    Zachować dystans w czasie konsultacji.
      W tygodniu, w którym jest zebranie dla rodziców godzina dostępności realizowana jest w czasie zebrania, nie odbywa się w wyznaczonym przez nauczyciela dniu. Nauczyciel jest dostępny w czasie zebrania.


      HARMONOGRAM KONSULTACJI >>>>>>>>>> KONSULTACJE_DLA_UCZNIOW_I_RODZICOW.pdf

    • 120 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie
     • 120 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie

     • W niedzielę 18.09.2022, roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach 120 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie. Drodzy Strażacy, Druhny i Druhowie z okazji jubileuszu życzymy, aby wasza odpowiedzialna służba była powodem do dumy i dawała satysfakcję, abyście dalej służyli ,, Bogu na chwałę , ludziom na pożytek …”

                    Koło Historyczne "Wiarus"

      Życzenia od społeczności szkolnej >>>>> Życzenia_od_szkoly_dla_OSP.jpg

    • Agresja Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich na Polskę
     • Agresja Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich na Polskę

     • „Bronią, kosami, widłami i siekierami bij swoich odwiecznych wrogów – polskich panów”.

      /fragment odezwy jednego z dowódców Armii Czerwonej z września 1939 roku/

      W sobotę 17 września minie 83.  rocznica agresji Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich na Polskę. Tego dnia obchodzony jest  Światowy Dzień Sybiraka. Jest on  świętem państwowym.. które ustanowiono uchwałą Sejmu RP z września 2013 r. „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oddaje hołd wszystkim Polakom zesłanym na Syberię, inne tereny Rosji i Związku Sowieckiego. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej upamiętnia tych, którzy tam zginęli, tych, którym udało się powrócić do Ojczyzny, tych, którzy osiedli w różnych częściach świata oraz tych, którzy pozostali w miejscu swego zesłania, gdzie kultywowali polskość” ( fragment uchwały Sejmu RP)

      W niedzielę 17 września 1939 roku Armia Czerwona realizując postanowienia zawartego 23.08.1939 r. z paktu Ribbentrop  - Mołotow  wkroczyła na wschodnie ziemie II Rzeczpospolitej. Dla broniącej się przed najazdem niemieckim Polski był to cios w plecy. Państwo polskie zaatakowane z dwóch stron nie było w stanie obronić swojego terytorium. Najeźdźcy podzielili między siebie strefy okupacyjne. Polacy zamieszkujący wschodnie województwa Rzeczpospolitej znaleźli się pod okupacją sowiecką i bardzo szybko stali się ofiarami terroru. Sowieci dokonywali wielu zbrodni wojennych, mordując jeńców i masakrując ludność cywilną.  Na ponad 21 tysiącach oficerów polskich wziętych do niewoli  dokonano zbrodni wojennej. Egzekucje te noszą wspólną nazwę Zbrodni Katyńskiej. Polska ludność cywilna z kolei w dużej liczbie została zesłana na wschód ZSRR. Wielkie deportacje całych rodzin, a głównie kobiet i dzieci poprzedzone były licznymi aresztowaniami mężczyzn, ojców rodzin. Deportowanych przewożono w wagonach towarowych z zakratowanymi oknami, . Podróż na miejsce zsyłki trwała niekiedy nawet kilka tygodni. Warunki panujące w czasie transportu były przerażające, ludzie umierali z zimna, głodu i wyczerpania. Ci, którym udało się dotrzeć na miejsce zsyłki zostali poddani niewolniczej pracy, w nędzy, chorobie i głodzie. Masowe zsyłki dotknęły prawie 1,5 miliona Polaków. Ich celem była eksterminacja elit oraz ogółu świadomej narodowo polskiej ludności, miały one rozbić społeczną strukturę, dostarczając jednocześnie totalitarnemu sowieckiemu imperium tanią  siłę roboczą. Tylko niewielu zesłańcom udało się powrócić do kraju, w myśl słów hymnu Sybiraków: „A myśmy szli niepokonani do niepodległej Polski”  Niestety w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej  pamięć o ich cierpieniach, o wywózkach, o życiu w łagrach, była zakazana. W 83 rocznicę agresji ZSRR na Polskę gromadzi nas pamięć o tamtych wydarzeniach. Będziemy wspominać  tych, którzy  pozostali na nieludzkiej ziemi na zawsze. Tych, którym nie dane było wrócić  w ojczyste strony a mimo to  zachowali oni  Polskę i polskość w swoich sercach.

      Cześć i Chwała Bohaterom.

      Pamięć o waszych cierpieniach na zawsze pozostanie w naszych sercach.

                                                                     Koło Historyczne „Wiarus”

    • Akcja "Sprzątanie świata 2022"
     • Akcja "Sprzątanie świata 2022"

     • Po raz 29 Ci, którym zależy na czystości naszej planety wyruszyli,by posprzątać naszą Ojczyznę. Ogólnopolska akcja pod hasłem "WSZYSTKIE ŚMIECI NASZE SĄ" została przeprowadzona w dniach 16-18 września. Uczniowie klasy III A, III C i III F pod opieką pań- Barbary Giera, Agaty Szczepanik i Beaty Wojciechowskiej w piątek 16 września również przyłączyli się do akcji. Wyposażeni w worki i rękawice ochronne zadbali, aby teren wokół szkoły był czysty, a trawniki przy chodnikach nie zawierały papierków i różnorodnych śmieci. Prawdziwym ,,skarbcem dla dzielnych łowców śmieci była polana wzdłuż ul. Traugutta. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto włącza się do akcji i z nami sprząta, staje się najlepszym ambasadorem nieśmiecenia i zmienia swoje otoczenie na lepsze.

      Opracowanie: Agata Szczepanik

    • Wycieczka do Kicin
     • Wycieczka do Kicin

     • Dnia 16.09.2022r. uczniowie klas 2b, 2g, 2e, 2f wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w ukrytej wśród lasu wsi Kiciny, gdzie panuje nieopisany spokój i cisza. W programie wycieczki uczniowie mieli warsztaty ludowe, na których własnoręcznie udekorowali kotka lub pieska. Podczas warsztatów kulinarnych ,,od ziarenka do bochenka przygotowywali podpłomyki, które piekli na kuchni kaflowej. Uczestniczyli w zajęciach w zagrodzie ze zwierzętami. Poznali alpaki, króliczki, koziołka, osiołka i kucyka. Mogli je karmić i przytulać. Odbyła się także przejażdżka bryczką przez las, gry i zabawy terenowe oraz ognisko z kiełbaskami. Pogoda nam dopisała, więc wróciliśmy zadowoleni chociaż zmęczeni

      Opracowanie: Izabela Szczurowska

    • Zebrania z rodzicami
     • Zebrania z rodzicami

     • Zapraszamy Rodziców w dniu 13 września 2022 r. na zebrania klasowe:

      klasy I-III o godz. 16.00,

      klasy IV-VIII o godz. 17.30.

    • Lekcje z użyciem pomocy dydaktycznych z programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
     • Lekcje z użyciem pomocy dydaktycznych z programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

     • W dniu 12.09.2022 uczniowie kl 6d na zajęciach z wychowawcą mogli doświadczyć niestandardowej lekcji z wykorzystaniem klocków Lego w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Klocki Lego to znakomite narzędzie do rozwijania niezbędnych w XXI wieku umiejętności. Uczniowie uczą się motywacji do wspólnej pracy, komunikacji, kreatywności i krytycznego oraz logicznego myślenia. Poprzez tę edukacyjną zabawę uczniowie budują również pewność siebie oraz rozwijają umiejętności krytycznego myślenia.

      Cele:

      - pełne zaangażowanie w zajęcia

      - bezpośrednie zdobywanie doświadczeń

      - rozwijanie współpracy w grupie

      - rozwijanie kreatywności

      - rozwijanie poczucia własnej efektywności

      - nauka rozwiązywania emocji.

      Przebieg:

      Na początku poprosiłam uczniów o stworzenie pięciu grup. Ku mojemu zaskoczeniu nie było problemu w doborze osób do grupy. Każda grupa otrzymała pudełko z klockami. Zadanie polegało na zbudowaniu ciekawego modelu. Liczył się pomysł, współpraca w grupie oraz szybkość wykonanego zadania. Czas na wykonie zadanie to tylko niecałe 45 minut. Podczas pracy zauważyć można było umiejętność podziału ról w grupie. Uczniowie pracowali w wielkim zaangażowaniu oraz skupieniu. Aż miło było popatrzeć na uśmiechnięte buzie uczniów które z zapałem budowały dzieła z klocków Lego.

      Na zakończenie każda z grup pokazała swoją pracę. Nie wszystkie były ukończone, ale same pomysły i zabawa przyniosły uczniom wiele radości.

       Opracowanie: Aneta Żołądek

    • Bitwa pod Wiedniem – 1683 rok
     • Bitwa pod Wiedniem – 1683 rok

     • „Venimus, Vidimus, Deus vicit”.

      Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Bóg zwyciężył."

      /z listu Jana III Sobieskiego wysłanego 15.09.1683r.                                                                                                          do papieża Innocentego XI/

      W poniedziałek 12 września 2022 roku minęła 339. rocznica Bitwy pod Wiedniem, jednej z najważniejszych bitew w historii Europy zwanej „odsieczą wiedeńską”. .Wojska polsko – austriacko – niemieckie (liczące około 75 tysięcy) dowodzone przez Jana III Sobieskiego pokonały potężną armię Imperium Osmańskiego (liczącą około 140 tysięcy), którą dowodził wielki wezyr Kara Mustafa. O losach bitwy, która rozpoczęła się wczesnym rankiem 12 września 1683 roku, przesądziła szarża polskiej ponad 20 tysięcznej kawalerii (w tym chorągwi husarskich) ze wzgórza Kahlenberg nieopodal murów Wiednia. O godzinie 17, 00 wojska polskie do kolejnego ataku osobiście poprowadził Jan III Sobieski. Nacierająca husaria  doszczętnie rozbiła obronę turecką, zmuszając samego wezyra Karę Mustafę do panicznej ucieczki na czele ocalałych od pogromu oddziałów. Bitwa pod Wiedniem uznawana jest przez historyków za jedną z dwudziestu najważniejszych bitew w historii świata. Zakończyła ona definitywnie turecką ekspansję na Europę. Rzeczpospolita zyskała sławę „obrońcy Europy i „przedmurza chrześcijaństwa” Było to też ostatnie wielkie zwycięstwo odniesione przez wojsko polskie w czasach I Rzeczypospolitej.

      Chwała Bohaterom.

      Koło Historyczne Wiarus

    • W 83. rocznicę Bitwy Powietrznej nad Radzyminem
     • W 83. rocznicę Bitwy Powietrznej nad Radzyminem

     • W ubiegło czwartkowe popołudnie, 8 września na radzymińskim Cmentarzu Poległych, odbyła się uroczystość upamiętniająca 83. rocznicę Bitwy Powietrznej nad Radzyminem. Kultywowanie pamięci o poległych członkach załóg legendarnych polskich bombowców PZL-37 „Łoś” stanowi wieloletnią tradycję Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie.

      Więcej w artykule: „W 83. rocznicę Bitwy Powietrznej nad Radzyminem”  w tygodniku regionalnym Kurier W nr 33 z dnia 13.09.2022 r. >>>>  gazeta2.pdf

    • Uczniowski Klub Sportowy ”SameJudo”
     • Uczniowski Klub Sportowy ”SameJudo”

     • Uczniowski Klub Sportowy ”SameJudo” zaprasza wszystkich uczniów szkoły na bezpłatne zajęcia judo we wrześniu! 

      Judo to dyscyplina sportu, która kładzie duży nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Podczas treningu i różnorodnych ćwiczeń oraz gier ruchowych kształtuje się jednocześnie siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość i koordynacja ruchowa. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych i dorastających dzieci. Judo to również szkoła dyscypliny - w czasie treningów uczymy się wzajemnego szacunku oraz etykiety judo.

      Judo jest sportem walki, jednak uczymy go przez zabawę. To idealne połączenie! 

      Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby rozpocząć trening judo. Klub SameJudo będzie idealny dla Twojego dziecka. Nasz Klub z radością przywita każdego młodego ucznia!

      W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Klubu: 

      Tel. 512 233 612, e-mail: samejudo@gmail.com 

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka
   • sp1radzymin@radzymin.pl - Dorota Poznańska
   • Sekretariat (nowy budynek szkoły) czynny w godz. 07.30-15.30 tel. (+48) 22 786-72-79
   • ul. 11 Listopada 2 05-250 RADZYMIN Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych