• Grono Pedagogiczne 2019/2020

      • Imię i nazwisko Wychowawstwo Nauczane przedmioty

        Dyrektor szkoły

        mgr Elżbieta Jeleń

        ---------------- pomoc psychologiczno-pedagogiczna

        Wicedyrektor 

        mgr Katarzyna Marzec

        ---------------- biblioteka

        Wicedyrektor

        mgr Dorota Poznańska

        ---------------- informatyka
        mag Maria Bal-Stach ------------------ nauczyciel wspomagający
        ks. dr Paweł Banach ----------------- religia
        mgr Iwona Banaszkiewicz ----------------- język angielski
        mgr Agnieszka Baraniok V e język angielski
        mgr Annaa Bareja ----------------- matematyka, fizyka
        mgr Anna Borowska ----------------- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, pedagog szkolny
        mgr Katarzyna Brzozowska ----------------- nauczyciel wspomagający, doradztwo zawodowe
        mgr Dorota Chacińska ---------------

        język francuski, nauczyciel wspomagający

        mgr Karolina Chaczko ------------------ Terapia SI, świetlica
        mgr Barbara Chełchowska VIII a matematyka
        mgr Jolanta Cholewa VIII b, VIII d język polski
        mgr Anna Ciborowska IV c matematyka
        mgr Agnieszka Cichy ---------------- biblioteka, nauczyciel wspomagający
        mgr Paweł Cybulski ------------------ informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
        mgr Anna Czajkowska VI a

        język polski, wychowanie do życia w rodzinie

        mgr Agata Drzewek V a biologia
        mgr Izabela Dudek II f edukacja wczesnoszkolna, świetlica
        mgr Mirosław Fabisiak V b wychowanie fizyczne
        mgr Marlena Fedorczyk ------------------ język angielski
        mgr Agnieszka Gajdek ------------------ fizyka
        mgr Natalia Galicka ----------------- świetlica
        mgr Barbara Giera I a edukacja wczesnoszkolna
        mgr Marta Gładysz ----------------- świetlica
        mgr Barbara Gryglewicz-Piekarz VIII c język polski
        mgr Magdalena Jabłecka I b edukacja wczesnoszkolna
        mgr Irena Jankowska VI g informatyka
        mgr Małgorzata Jankowska III a edukacja wczesnoszkolna, przyroda
        mgr Iwona Jaworska VII a język polski
        mgr Grzegorz Jeleń VI b historia, przyroda
        mgr Justyna Jończyk ---------------- wychowanie fizyczne
        mgr Aneta Jusińska III b edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
        mgr Iwona Kalicka IV b muzyka
        mgr Magdalena Kanar II a edukacja wczesnoszkolna
        mgr Marta Karłowicz VII c plastyka
        mgr Joanna Karłowicz-Budzik VI f język polski
        mgr Maria Klimkiewicz ---------------- przyroda, biologia, chemia
        mgr Władysław Kolatorski VI d historia
        mgr Dorota Kołaczyńska ----------------- pedagog, doradztwo zawodowe
        mgr Piotr Korpalski ----------------- wychowanie fizyczne
        mgr Anna Kostrzębska ----------------- świetlica
        Arkadiusz Kostrzębski ----------------- wychowanie fizyczne
        mgr Joanna Kryczka VII b matematyka
        mgr Katarzyna Kwiatkowska I c edukacja wczesnoszkolna
        mgr Katarzyna Loba VI c  matematyka
        mgr Jolanta Łuczyk I d edukacja wczesnoszkolna, świetlica
        Jadwiga Małyszko-Kisielewska ----------------- wychowanie fizyczne
        mgr Anna Mazur II e edukacja wczesnoszkolna, świetlica
        mgr Marzena Mazur III c edukacja wczesnoszkolna
        mgr Dorota Milewska II b edukacja wczesnoszkolna
        mgr Katarzyna Milewska II c edukacja wczesnoszkolna, świetlica
        mgr Janina Ołów ------------------ religia
        mgr Ewelina Oparzela ------------------ nauczyciel wspomagający
        mgr Jolanta Pergoł ------------------ religia, wychowanie do życia w rodzinie
        mgr Bożena Rolka III d edukacja wczesnoszkolna
        dr Jolanta Rosińska-Włodarczyk ----------------- psycholog
        mgr Agnieszka Sieradzka ----------------- religia
        mgr Sylwia Sikorska ----------------- język niemiecki, świetlica
        mgr Mariusz Sikorski ----------------- wychowanie fizyczne
        mgr Klaudia Skonieczna ----------------- język polski, biblioteka
        mgr Iwona Smoczyńska IV d plastyka, technika
        mgr Katarzyna Staniszewska ----------------- logopeda
        mgr Ewa Stańczak II d edukacja wczesnoszkolna
        mgr Agata Szczepanik III e edukacja wczesnoszkolna
        mgr Weronika Szymankiewicz IV a język polski, biblioteka
        mgr Iwona Szymańska ------------------ logopeda
        mgr Agata Szymborska ------------------ edukacja wczesnoszkolna
        mgr Magdalena Ślifirczyk ----------------- gimnastyka korekcyjna
        mgr Jagoda Turowska ----------------- psycholog
        mgr Kamila Tyburska I e edukacja wczesnoszkolna
        mgr Irena Uchańska ----------------- język angielski
        mgr Iwona Waliszkiewicz VII c biologia, chemia
        ks. mgr Kamil Wdowiak ---------------- religia
        mgr Zbigniew Więch V e matematyka, chemia
        mgr Ewa Wnuk VII d wiedza o społeczeństwie, historia
        mgr Beata Wojciechowska I f edukacja wczesnoszkolna
        mgr Justyna Zborowska I g edukacja wczesnoszkolna
        mgr Emilia Żmijewska-Łapińska IV d język angielski
        mgr Aneta Żołądek VIII e geografia

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie
      • sp1radzymin@radzymin.pl
      • sp1radzymin@radzymin.pl
      • doriss3@wp.pl
      • (+48) 22 786-72-79 fax. 22 7865031
      • ul. 11 Listopada 2 05-250 RADZYMIN
  • Galeria zdjęć