Szkolny etap VIII Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia odbył się 14 marca 2019, jak co roku budził ogromne emocje. Z każdej klasy 6 wyłonione zostały po dwie osoby z dziewcząt i chłopców, a w związku z dużą liczbą klas 5 na tym poziomem wytypowano po jednej dziewczynce i jednym chłopcu z klasy.
Do kolejnego etapu na poziomie klas 5 przeszli
Najlepsi w punktacji ogólnej
dziewczęta chłopcy
1. Wiktoria Stankiewicz 5g 1. Mikołaj Żak 5c
2. Daria Ziółkowska 5f 2. Mikołaj Jaszkowski
Do kolejnego etapu na poziomie klas 6 przeszli
Najlepsi w punktacji ogólnej
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Kalinowska 6a 1. Jakub Iwan 6d
2. Aleksandra Szuszczyńska 6d 2. Jakub Kelman 6a
II etap Gminnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia odbył się 28 marca 2019 r. Poniżej przedstawione zostało zestawienie laureatów w poszczególnych dyscyplinach:
Poziom klas 5
Olimpijczyk:
dziewczęta chłopcy
1. Natalia Jankowska SP Nadma 1. Mikołaj Żak SP1 Radzymin
2. Daryna Komisarchuk SP1 Słupno 2. Wiktor Brodziak SP Nadma
3. Patrycja Pazio SP1 Słupno 3. Krystian Witkowski SP Nadma
Krzyżak:
dziewczęta chłopcy
1. Daria Ziółkowska SP1 Radzymin 1. Mikołaj Żak SP1 Radzymin
2. Wiktoria Stankiewicz SP1 Radzymin 2. Krystian Witkowski SP Nadma
3. Natalia Jankowska SP Nadma 3. Wiktor Brodziak SP Nadma
Prymus:
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Pazio SP1 Słupno 1. Mikołaj Żak SP1 Radzymin
2. Natalia Jankowska SP Nadma 2. Mikołaj Jaszkowski SP1 Radzymin
3. Zuzanna Aksamitowska SP Nadma 3. Wiktor Brodziak SP Nadma
Szeryf:
dziewczęta chłopcy
1. Daria Ziółkowska SP1 Radzymin 1. Mikołaj Jaszkowski SP1 Radzymin
2. Natalia Jankowska SP Nadma 2. Szymon Wilk SP1 Słupno
3. Zuzanna Aksamitowska SP Nadma 3. Mikołaj Żak SP1 Radzymin
Królowa skakanki – Daryna Komisarchuk SP1 Słupno
Piłkarz olimpijczyk – Krystian Witkowski SP Nadma
Najlepsi w punktacji ogólnej na poziomie klasy V
dziewczęta chłopcy
1. Natalia Jankowska SP Nadma 1. Mikołaj Żak SP1 Radzymin
2. Patrycja Pazio SP1 Słupno 2. Mikołaj Jaszkowski SP1 Radzymin
3. Daria Ziółkowska SP1 Radzymin 3. Wiktor Brodziak SP Nadma
Poziom klas 6
Olimpijczyk:
dziewczęta chłopcy
1. Julia Kaczkowska SP Nadma 1. Hubert Szczypkowski SP Nadma
2. Patrycja Kalinowska SP1 Radzymin 2. Filip Blum SP Nadma
3. Maria Bartosiak SP Nadma 3. Karol Miodowski SP1 Słupno
Krzyżak:
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Kalinowska SP1 Radzymin 1. Filip Blum SP Nadma
2. Julia Kaczkowska SP Nadma 2. Hubert Szczypkowski SP Nadma
3. Urszula Niegowska SP1 Radzymin 3. Jakub Kelman 6a SP1 Radzymin
Prymus:
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Kalinowska SP1 Radzymin 1. Hubert Szczypkowski SP Nadma
2. Wiktora Stańczewska SP1 Słupno 2. Jakub Kelman 6a SP1 Radzymin
3. Urszula Niegowska SP1 Radzymin 3. Karol Miodowski SP1 Słupno
Szeryf:
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Kalinowska SP1 Radzymin 1 Jakub Kelman 6a SP1 Radzymin
2. Wiktora Stańczewska SP1 Słupno 2. Hubert Szczypkowski SP Nadma
3. Julia Kaczkowska SP Nadma 3. Bartłomiej Deszczyński SP1 Słupno
Królowa skakanki - Julia Kaczkowska SP Nadma
Piłkarz olimpijczyk – Karol Miodowski SP1 Słupno
Najlepsi w punktacji ogólnej na poziomie klasy VI
dziewczęta chłopcy
1. Patrycja Kalinowska SP1 Radzymin 1. Hubert Szczypkowski SP Nadma
2. Julia Kaczkowska SP Nadma 2. Jakub Kelman 6a SP1 Radzymin
3. Wiktora Stańczewska SP1 Słupno 3. Filip Blum SP Nadma
W generalnej klasyfikacji szkół:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Radzymin
2. Szkoła Podstawowa Nadma
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Słupno
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny Ciemne
Opracowanie: Katarzyna Loba