• Narodowy Fundusz Rozwoju Czytelnictwa 2.0
    • Serdecznie witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pilota Mariana Pisarka w Radzyminie. Nasza placówka jest szkołą publiczną. Organem prowadzącym jest Gmina Radzymin, a nadzór pedagogiczny sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie.
      Z naszej witryny internetowej dowiesz się m. in. o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach i sukcesach uczniów, znajdziesz przeróżne informacje dotyczące naszej placówki.
    • Ślubowanie klas pierwszych
    • Jasełka 2023
    • Zielona Szkoła 2023
    • Misterium Męki Pańskiej 2024
    • Kosmiczny bal karnawałowy 2024
        • Oferta pracy
          • Oferta pracy

            Dyrektor Szkoly Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie ogłasza nabór na stanowisko psychologa.

            Zatrudnienie od 1 września 2024 roku, dokumenty prosimy składać drogą elektroniczną na adres dyrektorsp1radzymin@radzymin.pl

        • Oferta pracy
          • Oferta pracy

            Dyrektor Szkoly Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie ogłasza nabór na stanowisko Sekretarza szkoły.

            Zatrudnienie od 1 września 2024 roku, dokumenty prosimy składać drogą elektroniczną na adres dyrektorsp1radzymin@radzymin.pl

        • 614. ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM
          • 614. ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM

            "Mieczów ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa,

            którą mi sam Bóg przez wasze ręce zsyła..."

            /fragment powieści "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza/

            W poniedziałek, 15 lipca 2023 roku minie 614. rocznica bitwy pod Grunwaldem, największej bitwy w średniowieczu. Do zwycięskiej bitwy w okolicach trzech wsi: Grunwald, Stębark, Łodwigowo doszło 15 lipca 1410 r. Wojska Zakonu Krzyżackiego wspomagane przez rycerstwo zachodnioeuropejskie dowodzone przez wielkiego mistrza Ulricha von Jungingena uległy sile połączonych wojsk polsko-litewskich wspieranych przez oddziały tatarskie ze Złotej Ordy, trzy ruskie chorągwie, oddziały mołdawskie oraz czeskich i śląskich najemników. Sprzymierzonymi wojskami Królestwa Polskiego oraz Wielkiego Księstwa Litewskiego dowodzili król Władysław II Jagiełło. Na polach grunwaldzkich potęga Zakonu Krzyżackiego została złamana. Dowódca wojsk Zakon

        • 79. rocznica Obławy Augustowskiej
          • 79. rocznica Obławy Augustowskiej

            „Ziemio! Nie kryj naszej krwi, iżby nasz krzyk nie ustawał…”

            /Księga Hioba/

            W piątek, 12 lipca 2024 roku minie 79. rocznica Obławy Augustowskiej. Dokładnie 79 lat wcześniej, 12 lipca 1945 r. oddziały NKWD - "Smiersz", Armii Czerwonej i usłużnych polskich komunistów rozpoczęły pacyfikację Suwalszczyzny. W jej wyniku zatrzymano ponad 2 tys. osób, prawie 600 podejrzewanych o powiązania z antykomunistycznym podziemiem wywieziono i zamordowano w nieznanym do dziś miejscu. Według historyków, obława augustowska z lipca 1945 r. to największa po II wojnie światowej niewyjaśniona zbrodnia komunistyczna dokonana na Polakach. Nazywana jest czasem "Małym Katyniem".

        • VIII Narodowy Dzień Pamięci Ofiar ludobójstwa na Wołyniu
          • VIII Narodowy Dzień Pamięci Ofiar ludobójstwa na Wołyniu

            "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie..."

            /Adam Mickiewicz/

            W czwartek, 11 lipca 2024 roku będziemy obchodzić VIII Narodowy Dzień Pamięci Ofiar ludobójstwa na Wołyniu. W dniach 11-12 lipca 1943 r. Ukraińska Powstańcza Armia dokonała skoordynowanego ataku na Polaków w ok. 150 miejscowościach w powiatach włodzimierskim, horochowskim, kowelskim oraz łuckim. Akcja UPA była kulminacją trwającej już od początku 1943 r. fali mordowania i wypędzania Polaków z ich domów. Łącznie w latach 1943-1945 na Wołyniu i w Galicji Wschodniej zginęło ok. 100 tys. Polaków. Sprawcami zbrodni wołyńskiej były Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów – frakcja Stepana Bandery, podporządkowana jej Ukraińska Powstańcza Armia oraz ludność ukraińska uczestnicząca w mordowaniu polskich sąsiadów. W polskich akcjach odwetowych zginęło prawie 15 tysięcy Ukraińców. Zbrodnia wołyńska miała charakter

        • 414. rocznica Bitwy pod Kłuszynem
          • 414. rocznica Bitwy pod Kłuszynem

            Potrzeba w miejscu, nadzieja w męstwie, zbawienie w zwycięstwie.
            Czyńcie swoją powinność!

            /hetman - Stefan Żółkiewski/

            W czwartek, 4.07.2024 roku minie 414. rocznica zwycięskiej bitwy pod Kłuszynem, gdzie wojska Rzeczypospolitej Obojga Narodów pod wodzą hetmana polnego koronnego Stanisława Żółkiewskiego odniosły miażdżące zwycięstwo nad kilkukrotnie liczniejszymi wojskami rosyjsko - szwedzkimi. Ta błyskotliwa wiktoria otworzyła wojskom polskim drogę do stolicy państwa carów – Moskwy.

        • Półkolonie letnie w naszej szkole
          • Półkolonie letnie w naszej szkole

            W dniach 24.06.2024r. - 28.06.24r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie były zorganizowane półkolonie letnie "Aktywnie, wesoło i bezpiecznie", w których wzięli udział uczniowie kl. 1 i 2. Półkolonie to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, rozwijania pasji. Pierwszego dnia półkolonii dzieci wybierały nazwę swojej grupy i wykonały inspirujące plakaty. We wtorek udały się na basen do Mareckiego Centrum Edukacjno-Reakreacyjnego, gdzie korzystały z jacuzzi, rwącej rzeki i wodospadu. W środę odwiedzały gospodarstwo agroturystyczne "Leszczynowe Zacisze" w Rozalinie. Dzieci poznały tam życie wiejskich zwierzęt, nauczyły się doić krowę, uczestniczyły w rozmaitych grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu.

        • 68. rocznica robotniczych strajków w Poznaniu
          • 68. rocznica robotniczych strajków w Poznaniu

            „Za Prawo, Wolność i Chleb…”

            W piątek 28 czerwca 2024 roku minie 68. rocznica robotniczych strajków zwanych w naszej historii „Poznańskim czerwcem”. Dokładnie 68 lat temu 28 czerwca o godzinie 6.00 rano robotnicy Zakładów Cegielskiego, wówczas Zakładów im. Józefa Stalina podjęli strajk generalny i zorganizowali demonstrację uliczną, krwawo stłumioną przez władze komunistyczne. W starciach z milicją i wojskiem na ulicach miasta zginęło, co najmniej 58 osób a kilkaset zostało rannych. Ranek 28 czerwca 1956 roku był początkiem buntu robotników Zakładów Cegielskiego i wielu innych fabryk przeciwko władzy ludowej. Był odpowiedzią na złą politykę społeczną, ignorowanie robotników i butę władzy, paradoksalnie nazywającej się władzą ludową. Ten ranek był „protestem przeciwko nieludzkiemu systemowi zniewalania serc i umysłów człowieczych”. Ten ranek to moment, w którym cierpliwości i posłusze

        • Akademia Bezpiecznego Puchatka
          • Akademia Bezpiecznego Puchatka

            Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Kontynuując tradycję z ubiegłych lat również w tym roku szkolnym nasza Szkoła przystąpiła do kolejnej , tym razem XV edycji Akademii Bezpiecznego Puchatka . Zajęcia w ramach Programu zostały przeprowadzone w oparciu o starannie opracowane materiały edukacyjne. Program kształtował u dzieci postawy odpowiedniego, bezpiecznego zachowania się w sytuacjach dla nich niecodziennych, trudnych, uczył właściwych reakcji na zagrożenia jakie mogą wystąpić w życiu codziennym. Uczniowie aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w realizacji zadań. Po odbytych zajęciach dzieci miały szansę zweryfikować swoją wiedzę rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Odpowi

        • Przedstawienie "Alicja w krainie czarów"
          • Przedstawienie "Alicja w krainie czarów"

            Dnia 18 czerwca 2024 r. uczniowie klasy III a z wychowawcą panią Marzeną Marchel oraz klasy IV f z wychowawcą panią Emilią Żmijewską-Łapińską wybrali się do Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie na przedstawienie pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Alicja w Krainie Czarów opowiada o losach małej Alicji, która podróżując śladem Białego Królika dociera do niesamowitej krainy.

        • Warsztaty kulinarne
          • Warsztaty kulinarne

            W dniu 15.06.2024 w klasach 6a i 6f odbywają się dwugodzinne warsztaty kulinarne w ramach programu "Trzymaj formę". Korzystanie z zasobów pochodzących z Urzędu Miasta i Gminy Radzymin. Warsztaty na celu możliwość wykonania przez młodzież pełnowartościowego i podstawowego posiłku (propozycje łatwe do wykonania śniadań, II śniadań, podwieczorków i kolacji).

        • Koncert Zespołu Zbrucz z Tarnopola
          • Koncert Zespołu Zbrucz z Tarnopola

            Dnia 14 czerwca br. nasza szkoła miała zaszczyt gościć Zespół Ludowy Zbrucz z Tarnopola. Grupa artystów z Ukrainy zaprezentowała składankę ciekawych tańców ludowych oraz śpiewów. Stroje ludowe zrobiły ogromne wrażenia na widowni. Artyści zespołu podbili serca naszych uczniów i nawiązali z nimi świetny kontakt. Z zachwytem i wielką radością nasi widzowie, wspólnie z artystami, zaśpiewali Szła dzieweczka do laseczka oraz Hej, sokoły. Dodatkową atrakcją było zaangażowanie uczniów w występ, gdyż mogli oni zatańczyć razem z zespołem.Prowadzący koncert zaprezentowali także kilka instrumentów muzycznych, a uczniowie mogli poznać ich nazwy ukraińskie i polskie.Występ stał na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Profesjonalizm, piękna choreografia i energetyczny przekaz sprawiły, iż koncert został przyjęty przez uczniów i pracowników szkoły z ogromnym entuzjazmem.

        • XXV rocznica nawiedzenia radzymińskiej ziemi przez świętego Jana Pawła II
          • XXV rocznica nawiedzenia radzymińskiej ziemi przez świętego Jana Pawła II

            "Zawsze myślę, co by było, gdyby nie było tego Radzymina,

            tego Cudu nad Wisłą..."

            Jan Paweł II

            W czwartek 13 czerwca 2024 r. minie XXV rocznica nawiedzenia radzymińskiej ziemi przez świętego Jana Pawła II - papieża Polska. O godzinie 18.13 dwadzieścia pięć lat temu następca świętego Piotra przybył z odległego Watykanu by oddać hołd żołnierzom polskim . którzy w pamiętnych dniach sierpnia 1920 roku przelewali krew w obronie Ojczyzny i wiary. To na ulicach i przedpolach naszego miasta rozegrała się 18 decydująca w dziejach świata bitwa, która dała Polsce i Europie niemal dwadzieścia lat pokoju. To na naszej ziemi obrócone w perzynę zostały marzenia Bolszewików o wszechświatowej komunistycznej rewolucji. Święty Jan Paweł II przybył na Cmentarz Poległych by przy bratnich mogiłach polskich bohaterów wyrazić swą "wdzięczność za to co od nich otrzymał" i zostawić nam swo

        • Wyniki konkursu plastycznego "Bohater na stówę"
          • Wyniki konkursu plastycznego "Bohater na stówę"

            "Bohater na stówę" to konkurs ogólnopolski konkurs plastyczny zorganizowany przez Biuro Edukacji Narodowej oraz IPN z okazji jubileuszu polskiego złotego. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie banknotu o nominale 100zł z wizerunkiem bohatera historii lokalnej. Jury doceniło pracę uczennicy naszej szkoły, Klary Pachulskiej z klasy 8c, przyznając jej wyróżnienie. Klara uznała, że na miano "bohatera na stówę" zasługuje Marian Pisarek i przybliżyła postać naszego Patrona przez projekt graficzny oraz opis historyczny postaci.

        • Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie
          • Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie

            W dniu 11.06.2024r. Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła (wygrywając wcześniej Mistrzostwa Gminy Radzymin, Mistrzostwa Rejonu Dąbrówka, Radzymin, Marki) w Mistrzostwach Powiatu w Dwa Ognie Usportowione.

            Chłopcy po zaciętej walce przegrywająć jednym punktem z Zielonką 19-18 zajęli finalnie II miejsce zdobywając tym samym tytuł wicemistrza w Dwóch Ogniach Usportowionych na Powiatowych Igrzyskach Dzieci.

        • Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
          • Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

            Dnia 11.06.2024 r. uczniowie klasy Va i Vc wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Laurą Waśniewską, p. Wiolettą Wielgat i p. Jolanta Oleksiak wybrały się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

            O godzinie 500 była zbiórka i wyruszyliśmy na wspólną przygodę.

            Pierwszym punktem programu był Zamek Królewski w Chęcinach usytuowany na wzgórzu 360 m n.p.m. Zwiedziliśmy skarbiec, lochy, ale nie udało nam się odnaleźć skarbu królowej Bony, który utraciła w trakcie wyjazdu do Włoch. Może uda nam się to następnym razem...

        • Pamięci Mateusza
          • Pamięci Mateusza

            Dnia 10 czerwca 2024r. w świetlicy szkolnej uczciliśmy pamięć żołnierza Mateusza Sitka, który oddał życie w obronie granicy Rzeczypospolitej. Wysłuchaliśmy piosenki stworzonej ku jego pamięci przez żołnierza służącego „na granicy”. Następnie przygotowaliśmy kartki z kondolencjami dla rodziny. Składamy wyrazy głębokiego współczucia.

        • Wycieczka do Torunia
          • Wycieczka do Torunia

            7 czerwca 2024r. klasy III E i III F wyruszyły na ostatnią wspólną wycieczkę do Torunia.

            Nasz pobyt w tym pięknym nadwiślańskim mieście rozpoczęliśmy od spaceru po Rynku Starego Miasta, gdzie podziwialiśmy zabytkowe kamieniczki, ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika i wiele innych ciekawych miejsc i postaci z nimi związanych.

        • Warsztaty "Bezpieczne wakacje"
          • Warsztaty "Bezpieczne wakacje"

            W dniach 4-7 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas zbliżającego się letniego wypoczynku. Promowanie zasad bezpieczeństwa to jedno z najważniejszych zadań grona pedagogicznego. Nauczyciele podczas realizacji warsztatów przekazali uczniom wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się podczas wakacji.Jednym z tematów były reguły obowiązujące na drodze. Specjaliści przypomnieli dzieciom jak prawidłowo korzystać z drogi i pobocza, jak należy przechodzić przez jezdnię oraz jak przemieszczać się podczas pieszych wycieczek. Poruszone zostały także, zasady bezpiecznego i prawidłowego korzystania z placu zabaw oraz ze sprzętów takich jak rower, hulajnoga czy rolki. Wspomniano o tym jak ważny podczas ich używania jest kask, ochraniacze oraz odblaski.Wakacje na górskich szlakach, na wsi albo nad wodą nie zwalniają z rozwagi i ostrożności. Specjaliśc

        • Dzień Mamy i Taty
          • Dzień Mamy i Taty

            Dzień Mamy i Taty to dni jedne z najpiękniejszych w roku. To czas, kiedy dzieci mają okazję podziękować swoim Rodzicom za życie, za miłość, opiekę i wielką siłę, jaką znajdują w sobie, żeby dobrze je wychować i prowadzić przez świat.

            W dniach 5 i 6 czerwca br. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej (kl. 1g, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 3e) wraz z wychowawcami przygotowali piękne uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

        • Wycieczka Ojców - Kraków - Wieliczka
          • Wycieczka Ojców - Kraków - Wieliczka

            W dniach 03-05 czerwca 2024r. uczniowie klas 6a i 6c Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie wraz z opiekunkami w osobach: Pani Anna Czajkowska, Pani Monika Czajkowska, Pani Agnieszka Cichy oraz Pani Iwona Jaworska uczestniczyli w wycieczce szkolnej.

            W poniedziałek, o godzinie 6.00 wszyscy zebraliśmy się przed budynkiem naszej szkoły i niecierpliwie oczekiwaliśmy na autokar, który niezawodnie stawił się o wyznaczonej godzinie. Kiedy już zapakowaliśmy bagaże, pożegnaliśmy się z ukochanymi rodzicami, wygodnie rozlokowaliśmy się w fotelach, ruszyliśmy w drogę. Trasa naszej pierwszej kilkudniowej wycieczki upływała nam bardzo przyjemnie na rozmowach z koleżankami i kolegami, a także na podziwianiu nieznanych nam krajobrazów. Około godziny 10.00 dotarliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego. Tu na naszą grupę czekał pan przewodnik, który poprowadził nas trudną, ale

        • Lekcje otwarte dla Przedszkolaków
          • Lekcje otwarte dla Przedszkolaków

            W dniach 22 i 23 maja 2024 roku gościliśmy w naszej szkole dzieci z grupy: Misie, Sówki i Biedronki z Przedszkola nr 2 im. Czerwonego Kapturka w Radzyminie oraz dzieci z grupy: Smerfy i Muchomorki z Krainy Przedszkolaka publicznego przedszkola w Radzyminie. Nasi Goście już od września staną się uczniami szkoły. Spotkania miały na celu przygotować dzieci do przyszłej roli uczniów, aby pewniej i odważniej wkroczyły w kolejny etap edukacji. Zajęcia otwarte odbyły się w klasach:

        • Lądowanie wojsk alianckich w Normandii
          • Lądowanie wojsk alianckich w Normandii

            ,,Lądowanie wojsk alianckich w Normandii to kolosalny i imponujący wysiłek zbiorowy i militarny, który został podjęty dla przywrócenia wolności … Franciszek

            We czwartek 6 czerwca br. minie 80. rocznica jednego z przełomowych wydarzeń II wojny światowej - lądowania wojsk alianckich w Normandii. Rankiem 6 czerwca 1944 roku siły zbrojne alianckich państw zachodnich rozpoczęły największą w czasie II wojny światowej operację desantową – lądowanie w Normandii. Była to część operacji ”Overlord” otwierającej drugi front walki z III Rzeszą w Europie. Na plażach Normandii wylądowały wojska amerykańskie, brytyjskie i kanadyjskie pod dowództwem gen. Dwighta Eisenhowera. Od 6 czerwca do 30 czerwca 1944 roku aliantom udało się przerzucić do Francji850 tysięcy żołnierzy, prawie 150 tysięcy pojazdów i ponad pół miliona ton zaopatrzenia. Polacy nie brali bezpośredniego udziału

        • Wolne (prawie) wybory w Polsce
          • Wolne (prawie) wybory w Polsce

            „Było to symboliczne zwycięstwo pokoleń Polaków, którzy nigdy nie pogodzili się ze zniewoleniem. Było to zwycięstwo "Solidarności", przeciwko której w grudniu 1981 r. władza wysłała czołgi, chcąc siłą złamać narodowego ducha wolności…”

            We wtorek 4 czerwca 2024 roku minęła 35. rocznica pierwszych od zakończenia II wojny światowej częściowo wolnych do Sejmu i całkowicie wolnych do Senatu wyborów w Polsce. Zakończyły się one spektakularnym zwycięstwem obozu "Solidarności", który zdobył 260 na 261 możliwych mandatów. Z list Komitetu Obywatelskiego "Solidarność" wybrani do polskiego parlamentu zostali: m.in. Tadeusz Mazowiecki, Lech Kaczyński, Jacek Kuroń, Jarosław Kaczyński, Gustaw Holoubek, Hanna Suchocka, Henryk Wujec, Andrzej Wajda, Jan Maria Rokita i wielu innych. Wybory czerwcowe miały kluczowe znaczenie dla upadku reżimu komunistycznego i narodzin III Rzeczypospolitej. Były tez pier

        • 64. rocznica śmierci generała broni Józefa Hallera
          • 64. rocznica śmierci generała broni Józefa Hallera

            "Być mężnym, a żołnierzem polskim to jedno.

            Waleczność naszego żołnierza jest odwiecznie polska."

            /gen. Józef Haller, Radzymin, 19 sierpnia 1920 r./

            We wtorek 4 czerwca 2024 r. minęła 64. rocznica śmierci generała broni Józefa Hallera, polityka, działacza społecznego, dowódcy Legionach Polskich (m. in. II Brygady), II Korpusu Polskiego i „Błękitnej” Armii, Ministra bez teki w drugim rządzie Władysława Sikorskiego (X.1939) harcmistrza, przewodniczącego ZHP, prezesa Komitetu PCK, kawalera Orderów: Orła Białego i Virtuti Militari, który do historii przeszedł jako ten, który przywrócił Bałtyk Polsce. W kluczowych dla wojny z Rosją Sowiecką miesiącach gen. Haller pełnił funkcję Generalnego Inspektora Armii Ochotniczej, był członkiem Rady Obrony Państwa i dowódcą Frontu Północnego. W pamiętnych dla naszego miasta dniach "Cudu nad Wisłą" dowodził Frontem broniącym bolszewikom dostępu do Wa

        • Realizacja programu "Trzymaj formę"
          • Realizacja programu "Trzymaj formę"

            W ramach projektu Trzymaj formę w miesiącach kwietniu i maju br. uczniowie klas IV i V wraz z wychowawcami, przygotowali podczas godziny wychowawczej plakaty pt. "Talerz zdrowego żywienia". Akcja miała na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży zasad zdrowego odżywiania. Z plakatów została utworzona gazetka szkolna, którą można obejrzeć na parterze w zabytkowej części budynku.

        • Dzień Dziecka dla klas I-III
          • Dzień Dziecka dla klas I-III

            „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

            Janusz Korczak

            Tegoroczny Dzień Dziecka dla klas I-III w naszej szkole obchodziliśmy 29 maja. Uśmiechu w tym dniu było bez liku, a to dlatego, że organizatorzy zapewnili moc atrakcji dla dzieci. Były m.in. zabawy, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, tworzenie balonowych cudaków i klasowe wyjścia na lody.

        • Dzień Dziecka w naszej szkole
          • Dzień Dziecka w naszej szkole

            Dnia 29.05 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka. Uroczystość rozpoczął na szkolnym boisku pokaz umiejętności sprawnościowej w wykonaniu I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej z Wołomina. Nastepnie na hali sportowej uczniowie klas VII-VIII brali udział w Turnieju 1 z 10 zorganizowanego przez Panią Annę Ciborowska. Zwycięzcą został uczeń klasy 8b Igor Pieńczuk II miejsce zajął Antonii Weroński z klasy 7e i III miejsce zajął Franciszek Sadoch uczeń klasy 7b.

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.07.2024
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 1074823
      • Projekty, programy edukacyjne...

      •  

          

         

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka
      • sp1radzymin@radzymin.pl - Dorota Poznańska
      • Sekretariat (nowy budynek szkoły) czynny w godz. 07.30-16.00
        tel. (+48) 22 786-72-79
      • ul. 11 Listopada 2
        05-250 RADZYMIN
        Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych