• Wycieczka kl. Ie i If do Kicin
     • Wycieczka kl. Ie i If do Kicin

     • 18 czerwca 2021 r. to dzień, na który uczniowie klasy Ie i If długo czekali. Pięknym i słonecznym rankiem wybraliśmy się odkrywać sekrety życia na wsi do Gospodarstwa Edukacyjnego w pobliskich Kicinach. Jest to piękna wieś, ukryta wśród lasów i pól. Na miejscu czekały na nas panie w pięknych ludowych strojach. Przygotowały one dla uczniów moc niezapomnianych atrakcji:

      -   warsztaty ludowe, dzieci własnoręcznie udekorowały drewniane kotki,

      - zajęcia w ogrodzie z elementami: hipoterapii, alpakoterapii, rodoterapii, dogoterapii, felinoterapii z wykwalifikowaną kadrą instruktorską,

      -    mini zoo, w którym czekały przyjazne zwierzęta,

      -    przejażdżka bryczką przez mazowieckie lasy i pola połączona z grą terenową w lesie,

      - warsztaty kulinarne; rozpoznawanie ziaren żyta, pszenicy, pieczenie własnoręcznie zrobionych podpłomyków do kuchni kaflowej,

      -    teoretyczne oraz praktyczne zajęcia dla uczniów – wykonanie prania na dawnej tarze oraz we ,,Frani’’,

      -    plac zabaw, wata cukrowa.

      Serdecznie zachęcamy wszystkich do poznania tego niezwykłego miejsca, gdzie panuje wyjątkowa aura, której nie da się opisać słowami. Tam trzeba po prostu być!

      Opracowanie: Agata Szymborska i Bożena Rolka

    • Projekt edukacyjny "Moc Prezentów UNICEF"
     • Projekt edukacyjny "Moc Prezentów UNICEF"

     • Dnia 18 czerwca 2021 r. w naszej szkole zakończono realizację projektu edukacyjnego „Moc Prezentów UNICEF”, przygotowanego przez Organizację UNICEF.

      Celem  akcji było:

      - rozwijanie świadomości dzieci i młodzieży na temat znaczenia pomocy humanitarnej
      i sytuacji mieszkańców krajów rozwijających się,

      - kształtowanie postawy zaangażowania społecznego,

      - wsparcie działań pomocowych na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

          W ramach projektu „Moc Prezentów UNICEF” koordynatorzy akcji oraz wychowawcy
      w poszczególnych klasach przeprowadzili zajęcia z uczniami na temat działań UNICEF
      i pomocy humanitarnej. Na podstawie materiałów dokumentalnych udostępnionych przez UNICEF uczniowie dowiedzieli się jak katastrofy naturalne wpływają na życie dzieci
      z Gwatemali.
      W trakcie zajęć z wychowawcą jak również podczas zajęć dodatkowych
      oraz zajęć w świetlicy szkolnej, uczniowie wykonali plakaty i ulotki promujące akcję charytatywną „Moc Prezentów UNICEF”.
             Na terenie szkoły rozwieszone zostały plakaty informacyjne o działalności UNICEF,
      a także na ten temat przygotowano gazetki tematyczne.
            Poprzez ogłoszenie w dzienniku Librus oraz informacje zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły zapoznano Rodziców z możliwością wzięcia udziału w akcji charytatywnej, polegającej na zakupieniu za pośrednictwem strony internetowej UNICEF symbolicznych Produktów bez Pudła dla dzieci najbardziej potrzebujących z różnych stron świata. Zamieszczono także informacje na temat projektu "Moc prezentów UNICEF", oraz zdjęcia plakatów promujących ten projekt.
            Na zakończenie akcji 18 czerwca przed budynkiem naszej szkoły przygotowano wystawę prac uczniów,  którą mieli możliwość obejrzeć uczniowie i rodzice.
      Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Moc prezentów UNICEF”!

      Udział w tym Projekcie wpłynął na rozwój wśród uczniów postaw otwartości i wrażliwości na potrzeby innych. 

      Pamiętajmy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą, a razem możemy więcej!

      >>>>>> dyplom-unicef.pdf

      >>>>>> PROJEKT_EDUKACYJNY.pdf

      Koordynatorzy projektu na terenie szkoły: Aneta Jusińska, Katarzyna Brzozowska, Marzena Marchel, Kamila Tyburska

    • Wycieczka klasy 2b, 2c i 2g do Grabowa
     • Wycieczka klasy 2b, 2c i 2g do Grabowa

     • W minioną środę - 16 czerwca 2021 r. uczniowie klas drugich pod opieką p. Magdaleny Jabłeckiej, p. Katarzyny Kwiatkowskiej, p. Marii Bal- Stach i p. Justyny Zborowskiej wybrali się do gospodarstwa agroturystycznego „Mazowiecki Zaścianek” Grabowo koło Tłuszcza. Podczas pobytu w gospodarstwie uczniowie uczestniczyli w warsztatach kulinarnych. Poprzedzonych ciekawym wykładem  pod tytułem „Od ziarenka do bochenka” na temat gatunków zbóż na świecie. Degustacja ziaren z których przygotowuje się mąkę do wypieku chleba, jak również samodzielne mielenie ziaren przez uczestników zwieńczone zostało formowaniem i wypiekiem chlebków. Kolejną atrakcją była wyprawa wozem traperski, podczas której podziwiali piękno mazowieckich lasów. Zabawy na łące i harce na placu zabaw zakończone zostały ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami i przepyszną malinową herbatką.

      Posileni, choć trochę zmęczeni – cali i zdrowi powrócili do szkoły.

      Opracowanie Katarzyna Kwiatkowska

      Oto krótka fotorelacja z wyjazdu:

    • 81. rocznica przybycia do niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz pierwszego transportu więźniów
     • 81. rocznica przybycia do niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz pierwszego transportu więźniów

     • W poniedziałek 14 czerwca 2021 r. minęła 81. rocznica przybycia do niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz pierwszego transportu więźniów. Datę 14 czerwca 1940 roku  uważa się za dzień uruchomienia obozu i obchodzona jest ona  jako Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. Tego dnia  osiemdziesiąt lat temu z Tarnowa przywieziono 728 mężczyzn, głównie polskich więźniów politycznych. Byli wśród nich żołnierze Kampanii Wrześniowej, gimnazjaliści, członkowie tajnych organizacji patriotycznych. (W transporcie znalazł się m.in. Bronisław Czech, narciarz i olimpijczyk, aresztowany 14 maja 1940 roku w Zakopanem za działalność konspiracyjną). Historycy oceniają, że w sumie do obozu trafiło co najmniej 1,3 mln osób. Spośród nich Niemcy zamordowali co najmniej 1,1 mln w tym: około 960 tys. Żydów, 70–75 tys. Polaków, 21 tys. Romów, 15 tys. jeńców sowieckich i 10–15 tys. więźniów innych narodowości. Obóz został wyzwolony przez Armię Czerwoną 27 stycznia 1945 roku. Wolności doczekało w nim zaledwie 7,5 tys.  wycieńczonych głodem chorobami i niewolnicza pracą więźniów. W czerwcu 1947 roku w dawnym obozie zostało otwarte muzeum Dziś kompleks figuruje na światowej liście dziedzictwa UNESCO pod nazwą „Auschwitz-Birkenau – niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady ( 1940 - 1945). Warto w tym miejscu dodać, że pierwsze obozy koncentracyjne niemieccy naziści założyli na terenie III Rzeszy przed wybuchem II wojny światowej.

      Koło Historyczne "Wiarus"

    • Konkurs historyczny „Daty z życia ppłka pil. Mariana Pisarka – patrona naszej szkoły”- został rozstrzygnięty
     • Konkurs historyczny „Daty z życia ppłka pil. Mariana Pisarka – patrona naszej szkoły”- został rozstrzygnięty

     • „Miłość wymaga ofiary”

      W piątek 11 czerwca 2021 roku  w Szkole Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie odbyła się XIV edycja szkolnego konkursu historycznego poświęconego patronowi naszej szkoły podpułkownikowi pilotowi Marianowi Pisarkowi. Głównym celem konkursu, przygotowanego przez Koło Historyczne „Wiarus” i Koło Polonistyczne "Pisarek" było:- propagowanie wśród młodzieży współczesnych postaw patriotycznych na przykładzie życia i walki Mariana Pisarka, podnoszenie poziomu wiedzy historycznej, popularyzacja tematyki lotniczej wśród uczniów oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV - VIII i polegał na rozwiązanie testu składającego się z 41 szczegółowych pytań dotyczących faktów z życia naszego patrona.  Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych i był jednym z elementów obchodów 30 rocznicy nadania  szkole imienia podpułkownika pilota Mariana Pisarka. W konkursowej rywalizacji udział wzięło 74 uczniów naszej szkoły.

      Laureatami konkursu zostali:

       w kategorii klas IV - V

      I miejsce –Aleksander Kępiński  kl. V b

      II miejsce – Michał Roman     kl. IV d

      III miejsce – Antoni Weroński   kl. IV e

      Wyróżnienia wywalczyli: Oliwia Rasińska i Jakub Kostrzewa  z klasy V a

      w kategorii klas VI - VIII

      I miejsce - Jan Żółkowski - kl. VII b

      II miejsce -- Piotr Łapiński - kl. VI c

      III miejsce - Paweł Lewandowski - kl. VII b

      Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jednocześnie gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu o człowieku, który dla ojczyzny poświęcił swoje młode życie i jest dla nas wzorem do naśladowania. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowy ufundowanych przez Radę rodziców odbyło się podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego.

      Koło Historyczne „Wiarus” i  Koło Polonistyczne "Pisarek"

    • Wycieczka klasy 7b
     • Wycieczka klasy 7b

     • W czwartek 10 czerwca br. uczniowie klasy VII b pod opieką wychowawcy udali się na wycieczkę do  niedawno otwartego przy Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie muzeum. Muzeum poświecone jest pamięci  bohaterów Bitwy Warszawskiej - Cudu nad Wisłą i świętego Jana Pawła II - papieża Polaka. Celem naszej wizyty było uczczenie zbliżającej się 22 rocznicy wizyty sławnego rodaka na naszej radzymińskiej ziemi  oraz zwiedzenie okolicznościowej wystawy. W progach muzeum przywitał nas ks. Krzysztof Ziółkowski  - proboszcz parafii i kustosz muzeum, który w interesujący sposób przybliżył nam kulisy papieskiej wizyty  13.czerwca 1999 roku i opowiedział o najcenniejszych muzealnych artefaktach. Są wśród nich  min. oryginalne łuski  z czasów walk z bolszewikami z okolic Wólki Radzymińskiej,  ułańska szabla podniesiona z pola bitwy z okolic Cegielni , biało- czerwona kokarda  żołnierzy ochotników z roku 1920  i  pamiątki związane z pontyfikatem  Jana Pawła II. Uczniów szczególnie zainteresował  holoboox, który pozwala na wyświetlanie hologramów  przedstawiających bohaterów 18 decydującej o losach Europa i świata bitwy. Co warte podkreślenia jest to  jeden z trzech holobox-ów  w placówkach muzealnych na terenie naszego  kraju. Po zapoznaniu się z muzealną ekspozycją skierowaliśmy swe kroki pod  Statułę  Matki Bożej Łaskawej , gdzie  poznaliśmy historię objawień oraz  niezwykłe okoliczności umieszczenia  u jej stóp fragmentów  zburzonego na terenie byłej republiki radzieckiej pomnika Lenina. Ostatnim akordem naszej wycieczki było wspólne zdjęcie i skosztowanie przepysznych lodów, którymi poczęstował  nas  ksiądz Krzysztof. Serdecznie dziękujemy .  to były dla nas szczególna wycieczka , którą zapadnie na długo w naszej pamięci.

      Opracowanie: Grzegorz Jeleń

    • Wizyta PUL
     • Wizyta PUL

     • We wtorek 9 czerwca  br. przedstawiciele z PUL Wołomin  zachęcali  uczniów  klas VIII naszej szkoły  do udziału w rekrutacji do klas mundurowych. Uczniowie  PUL nie tylko  popisali się doskonałą sprawnością fizyczną , znajomością technik obronnych , ale również w ciekawy sposób przedstawili gamę zawodów  i umiejętności,  które można zdobyć podczas nauki w ich placówce.  Występ uczniów z PUL Wołomin wśród, których byli absolwenci naszej szkoły, co podkreślamy z radością nagrodzony został gromkimi brawami.

      Koło Historyczne "Wiarus"

    • Program edukacyjny "Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami!"
     • Program edukacyjny "Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami!"

     • Zakończyliśmy realizację programu "Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami!". Uczniowie zapoznali się z zasadami profilaktyki chorób odkleszczowych, zdobyli wiedzę na temat miejsc występowania kleszcz i zagrożeń związanych z ugryzieniem przez te pajęczaki. Zapoznali się również ze sposobami zapobiegania i ochrony przed ukąszeniem kleszczy oraz przenoszonymi przez nie chorobami. Uczniowie oglądali filmy profilaktyczne, brali udział w pogadankach, prowadzili obserwacje przyrodnicze oraz wykonali prace plastyczne i plakaty informacyjne pt."Wiem jak chronić się przed kleszczami”.

      Poniżej prezentujemy wystawę prac:

      >>>>>>>>>>>>>>  Chron_sie_przed_kleszczami.pdf

      Koordynator programu: Jolanta Łuczyk

    • DZIEŃ KIBICA
     • DZIEŃ KIBICA

     • W związku z trwającymi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej wychowawcy i uczniowie klas: Id i If postanowili, że 14 czerwca będzie to: ,,Dzień Kibica w Naszej Klasie’’.

      Uczniowie klasy If i Id rozpoczęli dzień od zaśpiewania hymnu, ,,Mazurka Dąbrowskiego’" w strojach kibicowskich. Dzieci zapoznały się z tradycją powstania największego Turnieju Piłki nożnej w Europie. Wskazywaliśmy na mapie Europy kraje, w których będą rozgrywały się mistrzostwa Europy 2020. Wykonaliśmy serca w barwach narodowych oraz wspólnie wymyśliliśmy okrzyk:,,Piłka jest jedna, bramki są dwie, Polacy są najlepsi, każdy to wie’’ , który miał dopingować biało czerwonych w poniedziałkowym meczu z reprezentacją Słowacji. Obejrzeliśmy filmiki tematyczne, nawiązujące do kulturalnego kibicowania oraz najlepszych bramek strzelonych przez reprezentację Polski w ostatnich latach.  Podsumowaniem dnia było wspólne zagranie mini meczu piłki nożnej na boisku szkolnym.

      Uczniowie tego dnia bawili się wyśmienicie, a przy okazji zdobyli nową wiedzę na tematy związane z piłką nożną oraz uczyli się szacunku dla barw narodowych i hymnu.

      Organizatorzy: Agata Szymborska, Marta Gładysz

    • Wycieczka klasy 1c i 1a do Dworu Strzyżew
     • Wycieczka klasy 1c i 1a do Dworu Strzyżew

     • W piękny, słoneczny poranek 9 czerwca 2021 roku uczniowie klasy I a i I c pod opieką p. Agaty Szczepanik, p. Anety Jusińskiej i p. Marzeny Mazur udali się na swoją pierwszą, szkolną wycieczkę do malowniczego miejsca położonego nad rzeką Utratą – Dworu Strzyżew. Na miejscu na uczniów czekało wiele atrakcji. Były to m.in. warsztaty poświęcone wiosennym pracom w ogrodzie, podczas których dzieci poznawały różne nasiona ziół
      i samodzielnie miały okazję  je zasiać, zakładając własne mini ogródki. Kolejnym wyzwaniem były zajęcia w kuchni i wyrabianie drożdżowego ciasta oraz pieczenie pysznych bułeczek. Po kuchennych doświadczeniach uczniowie z uwagą i zainteresowaniem obejrzeli piękny, stary Dwór  i wysłuchali na jego temat ciekawych informacji. Przy okazji mogli także obejrzeć zaplatane, barwne gobeliny, a niektórzy mieli szansę spróbować własnych sił w tworzeniu tych pięknych dzieł kultury regionalnej. Mimo ciepłego dnia, dużą przyjemność sprawiło uczniom pieczenie i konsumowanie pysznych kiełbasek. Wielką radością dla wszystkich uczestników wycieczki okazały się  przygotowane przez Panią animatorkę zabawy na świeżym powietrzu. Należały do nich m.in.: zabawy z chustą animacyjną, pląsy przy muzyce, konkurencje w przeciąganiu liny, chodzenie po linie, skoki w workach, chodzenie na szczudłach, rzucanie do celu, puszczanie pięknych baniek mydlanych, zabawy kreatywne na kocykach w cieniu drzew. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chłopcy bardzo chętnie rozegrali mecz piłki nożnej.
      W trakcie zabawy, w każdej chwili można było odpocząć sobie na kocu i zjeść swój pyszny prowiant.

      Wszyscy zadowoleni, choć może troszkę zmęczeni wracali do szkoły. To był ciekawie i miło spędzony czas.

                     Opracowanie: Aneta Jusińska i Agata Szczepanik

    • "Dobrze, że Jesteś!"
     • "Dobrze, że Jesteś!"

     • Pani Katarzyna Brzozowska, pani Dorota Kołaczyńska oraz pani Anna Borowska przeprowadziły w naszej szkole akcję, która miała na celu przypomnienie nam wszystkim nieocenionej ważności obecności drugiego człowieka. Tworzenie prac odbywało się w radosnej atmosferze przy rozmowach o bliskich, przyjaciołach, braku ważnych relacji podczas nauczania zdalnego. Dlatego cieszmy się swoją obecnością, wspierajmy i doceńmy drugiego człowieka! Mówmy sobie często dobre rzeczy! Posyłajmy nawzajem ciepłe i serdeczne myśli! Dobrze, że Jesteś!

      Szczególne podziękowania za włączenie się w akcję dla Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz klasy 4a, 5a i 6c. Dobrze, że Jesteście! 

      Koordynatorzy akcji: Katarzyna Brzozowska, Dorota Kołaczyńska, Anna Borowska

    • Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
     • Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

     • Dziękujemy klasie 2 g za nominację do udziału w akcji. Zespół ds. pomocy psychologiczno pedagogicznej oraz Szkolny Klub Wolontariusza melduje wykonanie zadania! Z racji zbliżającego się końca roku szkolnego miło nam ogłosić, że naszym udziałem kończymy akcję na terenie naszej szkoły :) 

    • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!
     • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

     • Dziękujemy klasie 1c ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  w Radzyminie  za nominację! Klasa 1f melduje wykonanie zadania! Z przyjemnością i zaangażowaniem przystąpiła do akcji na rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021. Do wykonania zadania nominujemy: Klasę Id naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  w Radzyminie. Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

      Opracowanie: Agata Szymborska

    • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!
     • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

     • Dziękujemy klasie 2c  ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  w Radzyminie  za nominację! Klasa 1c melduje wykonanie zadania! Z przyjemnością i zaangażowaniem przystąpiła do akcji na  rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021. Do wykonania zadania nominujemy: Klasę 1f, Klasę 7f  naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  w Radzyminie. Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

      CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

      Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!

      Opracowanie: Aneta Jusińska

    • Współpraca ze szkołą mundurową PUL w Wołominie
     • Współpraca ze szkołą mundurową PUL w Wołominie

     • W ramach wieloletniej współpracy ze szkołą mundurową PUL Wołomin im. 111 Eskadry Myśliwskiej w maju 2021 roku została zrealizowany krótki film "Żołnierze w służbie historii - podpułkownik pilot Marian Pisarek" Absolwentki naszej szkoły Zuzanna Ciuraj , i Julia Skibowska wsparte przez Sebastiana Lao uczęszczające do klasy mundurowej PUL przygotowały film o naszym patronie  jako pracę konkursowa w III edycji konkursu ,,Żołnierze w służbie historii" zorganizowaną przez Instytut Pamięci Narodowej. Celem konkursu było: zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii oręża polskiego w XX wieku oraz jego wkładu w budowę niepodległego i niezależnego Państwa Polskiego. W ramach zadań konkursowych uczniowie odkrywali miejsca pamięci związane z historią oręża polskiego, sylwetki żołnierzy, których postawa może być wzorem służby Polsce i Polakom oraz przekazywali  zdobytą wiedzę innym. Dziewczęta przeprowadziły  w naszej szkole dwie lekcje  poświecone ppłka pil. Marianowi  i zrealizowały film, który został laureatem tegorocznej edycji konkursu "Żołnierze w służbie historii" Serdecznie gratulujemy. Miło nam ,że nasi absolwenci wybierają  tak jak nasz patron, jako cel swojego życia służbę  ojczyźnie. Jesteśmy z Was dumni.

       Koło Historyczne "Wiarus"

      Link do filmu >>>>>>>  http://https://www.youtube.com/watch?v=BbKoeHXMXcA

    • "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami"
     • "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami"

     • "Jak niebieskie motyle fruwające do gwiazd,

      Zabierz nas choć na chwile odczarować Twój świat.

      O czym myślisz, co czujesz, kiedy jesteś wśród nas.

      Pozwól nam… malować Twój świat”

                   Klasa 1 a została nominowana przez kolegów i koleżanki z klasy klasę 2 f  do wzięcia udziału w akcji ,,Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami w ramach #challengeniebieskiemotyle2021. W ostatnich dniach w naszej szkole wszyscy jesteśmy z Niebieskimi Motylami - my również!

      Celem tej akcji jest poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Podczas zajęć omówiliśmy czym charakteryzuje się autyzm, obejrzeliśmy on-line przedstawienie teatralne p.t. ,,Inny ,lecz taki sam jak my” w wykonaniu dzieci i młodzieży Domu Kultury w Rozborzu. Jesteśmy solidarni z osobami z autyzmem i przekazaliśmy niebieską iskierkę wykonując trzy symboliczne zadania:
       
      1) ubraliśmy się na niebiesko

      2) wykonaliśmy motyle

      3) napisaliśmy o akcji na  stronie naszej szkoły.

      Niech iskierka nie gaśnie w naszych sercach!

      Bardzo dziękujemy za nominację i my również nominujemy kolejne klasy 2A i 3 C

      Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w wykonaniu zadania!

      Opracowanie: Agata Szczepanik

    • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!
     • JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

     • Dziękujemy klasie 2F ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  w Radzyminie

       za nominację! Klasa 4E melduje wykonanie zadania! Z przyjemnością i zaangażowaniem przystąpiła do akcji na  rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021. Do wykonania zadania nominujemy:  Klasę 3A  naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka  

      w Radzyminie. Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

      CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU

      I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

       Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!

      Opracowanie: Marlena Fedorczyk

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka
   • sp1radzymin@radzymin.pl
   • sp1radzymin@radzymin.pl
   • sp1radzymin@radzymin.pl - Dorota Poznańska
   • Sekretariat (nowy budynek szkoły) czynny w godz. 07.30-15.30 tel. (+48) 22 786-72-79 Sekretariat (stary budynek szkoły) czynny w godz. 08.00-16.00 tel. (+48) 22 786-50-31 fax. 22 7865031
   • ul. 11 Listopada 2 05-250 RADZYMIN Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych