• Autobus szkolny

• Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 - 1 września 2020 roku:

>>>>> Rozklad_jazdy_1_09_2020_SP1_Radzymin(1).pdf

Rozkład jazdy autobusu szkolnego obowiązujący od 2 września 2020 roku:

>>>> rozklad_jazdy_SP1_Radzymin_2020_2021.pdf

W autobusie obowiązuje zakrywanie ust i nosa (maseczka).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjazd autobusu szkolnego

Przystanek autobusu szkolnego mieści się przy ul. 11 Listopada 2. Uczniowie dojeżdżający i uczący się w nowym budynku szkoły, czyli uczniowie klas:

Wejście D – 6c, 6d, 6e, 7a, 7c, 7d, 7g

Wejście E – 7b, 7e, 7f, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e

po wyjściu z autobusu kierują się w stronę boiska tartanowego, wzdłuż bieżni i   furtką przy świetlicy szkolnej wchodzą na teren szkoły.  Chodnikiem kierują się do przydzielonych wejść D lub E w nowym budynku szkoły.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Uczniowie klas pierwszych

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie o godz. 12.00 na zewnątrz budynku, na terenie szkoły od ulicy 11 Listopada.

W przypadku deszczu spotkanie odbędzie się w hali sportowej w nowej części budynku.

Po części oficjalnej, gdzie zostanie odczytany przydział uczniów do poszczególnych klas odbędą się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych:

Klasa Ia - wych. p. Agata Szczepanik s. 17                   wejście A

Klasa Ib - wych. p. Małgorzata Jankowska s. 30          wejście A

Klasa Ic- wych. p. Aneta Jusińska s. 31                        wejście A

Klasa Id - wych. p. Marta Gładysz s. 32                         wejście B

Klasa Ie - wych. p. Bożena Rolka s. 33                          wejście B

Klasa If - wych. p. Agata Szymborska s. 34                   wejście B

Istnieje możliwość  wejścia z uczniem do sali lekcyjnej tylko jednego z rodziców i tylko w klasach pierwszych.

Tego dnia uczniowie odbierają podręczniki szkolne. Prosimy  przygotować odpowiednią torbę.

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego dla klas II - VIII >>>>>  rozpoczecie.kl.2-8(2).pdf

• Obiady

• Zachowując reżim sanitarny dotyczący funkcjonowania stołówki szkolnej informujemy, że jednorazowo w pomieszczeniu może przebywać 53 uczniów.

Planujemy wydawanie obiadów w następujący sposób:

godzina 11.15 - klasy I, II, III (pierwsza zmiana),

godzina 11.40 - uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej,

godzina 12.05 - uczniowie klas IV-VIII  po zakończeniu zajęć lekcyjnych wg planu,

godzina 13.15 - uczniowie klas IV-VIII  po zakończeniu zajęć lekcyjnych wg planu,

godzina 14.10 - klasy I, II, III  (druga zmiana).

Pomiędzy poszczególnymi przerwami obiadowymi będzie prowadzona przerwa techniczna przeznaczona na dezynfekcję pomieszczenia.

Informacje o szczegółowym harmonogramie na każdy dzień tygodnia, dzienny koszt obiadu oraz forma płatności (elektroniczna platforma 4Parents) będzie przekazana uczniom i udostępniona na  stronie internetowej szkoły sp1radzymin.radzymin.pl w zakładce Uczniowie i rodzice/Stołówka.

Pierwszeństwo przy zapisie na obiady mają uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej.

Zgłoszenie dziecka na obiady szkolne prosimy kierować wyłącznie do wychowawcy klasy.

• Oferta pracy

• Dyrektor szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie zatrudni w roku szkolnym 2020/2021 następujących nauczycieli:

- psychologa - 1 etat (22 godziny),

- nauczyciela wspomagającego - 1 etat (20 godzin).

- nauczyciela świetlicy - 1 etat (26 godzin),

- nauczyciela języka angielskiego - 1 etat (18 godzin).

Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt ze szkołą poprzez e-mail sp1radzymin@radzymin.pl lub tel. 22 7867279.

• Wyprawka ucznia klasy pierwszej szkoły podstawowej

• Wyprawka ucznia klasy pierwszej szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021:

- blok rysunkowy biały A4

- blok rysunkowy kolorowy A4

- blok techniczny biały A4

- blok techniczny kolorowy A4

- farby plakatowe + pędzelki i pojemnik na wodę

- plastelina

- papier kolorowy

- 2 teczki na gumkę

- 2 zeszyty w trzy linie 16k

- 2 zeszyty w kratkę 16k

- zeszyt 32k w kratkę do korespondencji

- ryza papieru ksero

- kredki bambino

- piórnik z pełnym wyposażeniem (długopis z wkładem niebieskim, ołówek, gumka, kredki ołówkowe, klej, nożyczki, linijka - 15 cm, temperówka)

- worek z kapciami (na białej podeszwie)

- worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki).

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać w widocznym miejscu.