• Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

• Dnia 3 września 2018 roku serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców na inaugurację nowego roku szkolnego 2018/2019, która odbędzie się na boisku szkolnym.

Klasy I - III szkoły podstawowej o godz. 11.00.

Klasy IV - VIII szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum o godz. 09.00.
            Przy niesprzyjającej pogodzie klasy I będą miały rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej w starym budynku szkoły, a pozostałe klasy spotkania z wychowawcami według przydziału sal lekcyjnych.

• Podręczniki w roku szkolnym 2018/2019

•  W roku szkolnym 2018/2019 podręczniki będą darmowe - z punktu widzenia rodzica - dla uczniów klasy pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej, szóstej, siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum.

Szkoła będzie nieodpłatnie wypożyczać uczniom podręczniki lub zapewni dostęp do podręczników lub materiałów edukacyjnych, mających postać elektroniczną. Materiały ćwiczeniowe szkoła przekaże uczniom bez obowiązku zwrotu lub je udostępni.

Zakupić samodzielnie Rodzic musi tylko podręczniki do przedmiotów nieobowiązkowych: religia, etyka, o których zostanie poinformowany na pierwszych zajęciach z religii w nowym roku szkolnym.

• Wyprawka ucznia klasy I szkoły podstawowej

• - blok rysunkowy biały A4

- blok rysunkowy kolorowy A4

- blok techniczny biały A4

- blok techniczny kolorowy A4

- farby plakatowe + pędzelki i pojemnik na wodę

- plastelina

- papier kolorowy

- 2 teczki na gumkę

- 2 zeszyty w trzy linie 16k

- 2 zeszyty w kratkę 16k

- zeszyt 32k w kratkę do korespondencji

- ryza papieru ksero

- kredki bambino

- piórnik z pełnym wyposażeniem (długopis z wkładem niebieskim, ołówek, gumka, kredki ołówkowe, klej, nożyczki, linijka - 15 cm, temperówka)

- worek z kapciami (na białej podeszwie)

- worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki).

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać w widocznym miejscu.